İtalyan Dekoratif Boya Uygulamaları

İtalyan boya çok renkli bir etki yaratan dekoratif bir sistemdir. Tabanlı çiziklere karşı dirençli bir yapıdadır, italyan boya yıkanabilir  özellikte olup “ağır iş” gerektiren cephe kaplamalarına ihtiyaç duyduğumuz halka açık yerler için uygundur. İtalyan boyanın modelleri eşsiz, kendine özgü etkisi, ışık, renk tonları ve nüanslardan oluşuyor.

İtalyan Dekoratif Boya'nın Özellikleri

İtalyan boya; su bazlı, doğal malzemeler ile üretilmiş iç yüzey dekorasyon kaplamasıdır.İtalyan boya Kokusuzdur. İtalyan boya Antibakteriyeldir, küf ve mantar oluşturmaz. İtalyan boya Sert ve parlak yüzeylidir. İtalyan boyanın Mermer dokusunu andıran bir yapısı vardır. Evi geniş gösterir, kir ve toz biriktirmez, öteki uygulamara oranla çok daha rahatlık hissi verir.Kesinlikle hayran bıraktırır,güven verir, zengin gösterir, farklılık katar.
Desenli İtalyan boyası boyanın her türlü zemine uygun olması bizim için artıdır. Her türlü ortama uygulama yapılmasında sakınca yoktur.

Çok geniş bir renk ve desen yelpazesi ne sahiptir, kişiye göre desen, kişiye özel renk tonu vermektedir. Bunun yanında çok etkileyici ve zarif görünüme sahiptir. İtalyan boyalar evlerin, mağazaların, merdivenlerin, ofislerin, otellerin duvarlarına parlak veya kabarık bir görsel sunar. İtalyan boyalar şaşkınlık ve hayranlık uyandırır.  İtalyan boyalar uygulandığı ortama değer katar.

İtalyan Dekoratif Boya Uygulama İşleriniz için Teklif Alın